BARSKÅP i mahognyfanér. Danmark? 1950/60-tal.

82903. BARSKÅP i mahognyfanér. Danmark? 1950/60-tal.

Höjd 111 cm
Bredd 90 cm
Djup 42 cm

Inköpt på Hedbergs i Vinslöv nr H1127 BA 80.

Mindre slitage
Elfunktion ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 111 cm
Bredd 90 cm
Djup 42 cm

Mindre slitage
Elfunktion ej testad.

Antal besök: 1 933