BORD i teak, Made in Denmark, 1960-tal.

82898. BORD i teak, Made in Denmark, 1960-tal.

Höjd 49,5 cm
Bredd 43 cm
Längd 70 cm
Etikettmärkt.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49,5 cm
Bredd 43 cm
Längd 70 cm
Etikettmärkt.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 134