VÄGGUR, Kienzle, 1950-/1960-tal.

828960. VÄGGUR, Kienzle, 1950-/1960-tal.

Quartz. Porslin. Längd ca 26. Höjd ca 20 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 950