SKÅL, glas, "Stellaria", Tapio Wirkkala, Iittala, sign.

82894. SKÅL, glas, "Stellaria", Tapio Wirkkala, Iittala, sign.

Ritad 1969. Höjd ca 17 cm.

Slitage, bottennagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ritad 1969. Höjd ca 17 cm.

Slitage, bottennagg.

Antal besök: 6 123