ARNOLD passagerarbåt, urverk, 1940-tal.

828286. ARNOLD passagerarbåt, urverk, 1940-tal.

Längd 28 cm.

Bakre mast lite lös, smärre skador. Urverk fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.

Antal besök: 419