GOLVVAS, Bromma keramik, 1900-tal.

82806. GOLVVAS, Bromma keramik, 1900-tal.

Dekor med blommor och fjärilar. Höjd ca 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 394