PABLO PICASSO. Efter. Tete de femme a la chevelure. Litografi. Osignerad.

82746. PABLO PICASSO. Efter. Tete de femme a la chevelure. Litografi. Osignerad.

37x27 cm
Tryckt i Espana 1972 i 2000 exemplar.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

37x27 cm

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 214