PINS, IDROTTSMÄRKE, 44 st, 1920-1950-tal.

82745. PINS, IDROTTSMÄRKE, 44 st, 1920-1950-tal.

Märke Vasaloppet, från 1925, 1927,1928,1931,1936,( 11:e)
1937 ( 12:e)
Luftfarutställningen, Göteborg 1923,
HIF märke, silver och emalj, stämplad B8 1928,
Hälsans BK, IFK Vll, HLK tennis,
NKL tennis,
Idrottssällskapet Göta Helsingborg, 2 st, silver.
Idrottsföreningen kamraterna, silver, mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1937 ( 12:e)
NKL tennis,

Bruksslitage.

Antal besök: 2 674