SABELBAJONETT, 18/1900-tal.

SABELBAJONETT, 18/1900-tal.
827447. SABELBAJONETT, 18/1900-tal.

Längd 71 cm.

Balja saknas . Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 71 cm.

Balja saknas . Slitage.

Antal besök: 453