STOLAR, teak, 4 st, 1960-tal.

STOLAR, teak, 4 st, 1960-tal.
826973. STOLAR, teak, 4 st, 1960-tal.

svartbruna galonsitsar, genombruten rygg.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 6 384