EWALD DAHLSKOG. vas, Kosta, signerad.

82696. EWALD DAHLSKOG. vas, Kosta, signerad.

Diameter 21 cm, höjd 16,5 cm.

Smärre repor. Minimalt nagg undertill.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 21 cm, höjd 16,5 cm.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Antal besök: 2 862