CASSONNE, Ek, 1700 tal.

82679. CASSONNE, Ek, 1700 tal.

Skuren dekor. Beslag av smide. Längd 126 cm. Höjd 81 cm. Bredd 74 cm, Nyckel finns.

Lock med spricka. Repor. Slagmärken. Åldersrelaterat slitage.
låspigg utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

låspigg utbytt.

Antal besök: 864