BYRÅ, teak 1960-tal, troligen IKEA.

826602. BYRÅ, teak 1960-tal, troligen IKEA.

Fyra lådor med skålade dragbeslag av massiv teak.
Längd 82 cm
Djup 41 cm
Höjd 85 cm.

Åldersrelaterat slitage, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 82 cm
Djup 41 cm
Höjd 85 cm.

Antal besök: 3 445