BOKHYLLA teak, 3 sektioner 1960/70-tal.

826512. BOKHYLLA teak, 3 sektioner 1960/70-tal.

Nederst två skåpsdelar med dubbeldörrar och hyllinredning. Överst bok-och en tidskriftshylla.
Längd 281 cm
Bredd 52 cm
Höjd 174 cm.

Slitage, repor, smutsfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 281 cm
Bredd 52 cm
Höjd 174 cm.

Slitage, repor, smutsfläckar.

Antal besök: 7 394