VÄGGUR, GUSTAVIANSK STIL.

VÄGGUR, GUSTAVIANSK STIL.
826019. VÄGGUR, GUSTAVIANSK STIL.

Förgylld, 1900-talets andra hälft.
Skuret trä samt pastellage. Nyckel finns Höjd 60 cm, bredd 34 cm djup 12 cm.

Bruksskick. Ej funktionstestad
Viss flagning av förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Viss flagning av förgyllning.

Antal besök: 700