RC MODELL, Traktor, John Deere, 2000-tal.

825849. RC MODELL, Traktor, John Deere, 2000-tal.

Skala 1:8. Kommer med originalförpackning.

Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ej funktionstestad.

Antal besök: 3 384