ERLING JOHANSSON. Pastell.

ERLING JOHANSSON. Pastell.
825520. ERLING JOHANSSON. Pastell.

Pojkansikte. Signerad samt daterad -68. 62x48 cm.

Mindre ytslitage.

Erling Johansson (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Erling Johansson (Född 1934)

Antal besök: 4 496