FILMFIGUR, Frankensteins monster, golvmodell, 1900/2000-tal.

82537. FILMFIGUR, Frankensteins monster, golvmodell, 1900/2000-tal.

Golvfigur. Tot höjd ca 210 cm.

Ställvis slitage, färgbortfall. Spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 743