VÄGGUR med kolorerat tryck, 1800-tal.

82535. VÄGGUR med kolorerat tryck, 1800-tal.

Höjd 65,5 cm.

Slitage, mindre fanerskador, repor. Målning samt urtavla med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65,5 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 695