Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
PAUL BORCH. Stadsmiljö, olja på duk, signerad.
825351. PAUL BORCH. Stadsmiljö, olja på duk, signerad.
ca 58x47 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 58x47 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
2 786