ERIK HEINERTZ. Porträtt, blandteknik, signerad.

825345. ERIK HEINERTZ. Porträtt, blandteknik, signerad.

ca 45x37,5 cm.

Åldersslitage.

Erik Heinertz (1908–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 45x37,5 cm.

Åldersslitage.

Erik Heinertz (1908–1965)

Antal besök: 298