LJUSKRONA med prismor barockstil 1900-talets mitt.

82454. LJUSKRONA med prismor barockstil 1900-talets mitt.

5-armad, diameter50, höjd 60 cm + kedja.

Bruksskick.Elinstallation behöver bytas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 693