HALVMÅNEBORD, 1800-talets slut.

82439. HALVMÅNEBORD, 1800-talets slut.

Längd 105, bredd 53, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Bordsskiva med repor och märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 889