SKÅLFAT, keramik, Erik Johansson, signerad Tani och daterad 67.

82429. SKÅLFAT, keramik, Erik Johansson, signerad Tani och daterad 67.

Diameter ca 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 38 cm.

Antal besök: 2 165