ALAIN SOUCASSE. Litografi med carborundum. Signerad och numrerad 17/150.

82419. ALAIN SOUCASSE. Litografi med carborundum. Signerad och numrerad 17/150.

Komposition, 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 1 444