ULF LUNDELL, "EN ELD IKVÄLL".

ULF LUNDELL, "EN ELD IKVÄLL".
823602. ULF LUNDELL, "EN ELD IKVÄLL".

Signerad och numrerad E A 3/10, screentryck, bladstorlek 85x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 233