GLAS och KERAMIK, bl.a. Sverige, Danmark och England.

82347. GLAS och KERAMIK, bl.a. Sverige, Danmark och England.

Servisdelar, Wedgwood, Gustavsberg mm.
Lampfot, Kina.

Slitage, enstaka nagg bl.a. på terrin.
Lampfot med lagning/skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampfot, Kina.

Lampfot med lagning/skada.

Antal besök: 630