VÄGGSKÅP, 19/2000-tal.

VÄGGSKÅP, 19/2000-tal.
823355. VÄGGSKÅP, 19/2000-tal.

Längd 45,5 cm, bredd 19,5 cm, höjd 72 cm.

Mindre bruksslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 460