KARL BERGERUP. Komposition. Olja på pannå. Signerad K Bergerup.

82319. KARL BERGERUP. Komposition. Olja på pannå. Signerad K Bergerup.

45x49 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x49 cm.

Antal besök: 1 806