Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ADAM HEDIN. "Vinterskrud", olja på duk, signerad.
823050. ADAM HEDIN. "Vinterskrud", olja på duk, signerad.
ca 45x34 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 45x34 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
1 384