Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BARBRO DANIELSSON. "2 röda och ett grönt", stilleben, olja på pannå, signerad BMD.
823042. BARBRO DANIELSSON. "2 röda och ett grönt", stilleben, olja på pannå, signerad BMD.
ca 24x31 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 24x31 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
399