Olle Lindgren, Man i park. Olja på pannå: 20 X 20 cm. Signerad OL
Lars Vidlund, Ljusstake, äpple. Olja på pannå. Signerad LV 71
Olja på pannå, Landskap. Signerad S Fondell: 16,5 X 14 cm.
Ett tryck med gäss: 9,5 X 12 cm.
Slitage, repor på Vidlunden.
Slitage, repor på Vidlunden.