PARTI KONST, 4 st, bla Olle Lindgren, Lars Vidlund.

82294. PARTI KONST, 4 st, bla Olle Lindgren, Lars Vidlund.

Olle Lindgren, Man i park. Olja på pannå: 20 X 20 cm. Signerad OL
Lars Vidlund, Ljusstake, äpple. Olja på pannå. Signerad LV 71
Olja på pannå, Landskap. Signerad S Fondell: 16,5 X 14 cm.
Ett tryck med gäss: 9,5 X 12 cm.

Slitage, repor på Vidlunden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor på Vidlunden.

Antal besök: 5 566