HANS HEDBERG. Keramik, Ägg, Biot, Frankrike, signerad.

82292. HANS HEDBERG. Keramik, Ägg, Biot, Frankrike, signerad.

Spräcklig glasyr.
Höjd inklusive järnställ 20 cm.

Obetydligt slitage.

Hans Hedberg (1917–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Spräcklig glasyr.

Obetydligt slitage.

Hans Hedberg (1917–2007)

Antal besök: 4 968