BARSKÅP, teak, 1950/60-tal.

BARSKÅP, teak, 1950/60-tal.
822824. BARSKÅP, teak, 1950/60-tal.

Bredd 65 cm, djup 36 cm, höjd 60 cm.

Ytslitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage och fläckar.

Antal besök: 645