KAMELPALL, trä och läder, 1900-tal.

822769. KAMELPALL, trä och läder, 1900-tal.

Bredd60 cm, djup 45 cm, höjd 40 cm.

Slitage och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smuts.

Antal besök: 338