KÖKSSOFFA, fur, 1900-tal.

KÖKSSOFFA, fur, 1900-tal.
822761. KÖKSSOFFA, fur, 1900-tal.

Bredd 185,5 cm, djup 50 cm, höjd 77 cm.

Slitage och märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken, repor.

Antal besök: 316