FARTYGSKOMPASS, 1900-talets andra hälft.

822419. FARTYGSKOMPASS, 1900-talets andra hälft.

Höjd 20 cm. Diameter 17 cm.

Skavmärken, smuts och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm. Diameter 17 cm.

Antal besök: 301