KAPTENSMÖSSA, Göteborg, 1900-tal.

822415. KAPTENSMÖSSA, Göteborg, 1900-tal.

Stl 57.

Smuts samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stl 57.

Smuts samt ytslitage.

Antal besök: 2 208