BONAD, allmoge, 1900-tal, ca 184x113 cm.

82233. BONAD, allmoge, 1900-tal, ca 184x113 cm.

Polykrom dekor.

Slitage, sydd i 2 delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykrom dekor.

Slitage, sydd i 2 delar.

Antal besök: 971