SKÅP, 1930-tal.

SKÅP, 1930-tal.
82231. SKÅP, 1930-tal.

Med intarsia. Längd 108, bredd 49 höjd 148 cm.

Smärre slitage, fläckar, enstaka skador. Nyckelskylt lös.

Gör en kostnadsfri värdering!
82231. SKÅP, 1930-tal.

Antal besök: 779