PLUTO, ledad träleksak, BRIO 1950-tal.

822146. PLUTO, ledad träleksak, BRIO 1950-tal.

Gul, röd, svartlackat trä. Etikettmärkt och stämplad Made in Sweden.
Längd ca 30 cm
Höjd ca 18 cm.

Öron saknas, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30 cm
Höjd ca 18 cm.

Öron saknas, bruksslitage.

Antal besök: 6 993