VÄGGSKÅP i ekfanér, 1960-tal.

VÄGGSKÅP i ekfanér, 1960-tal.
82200. VÄGGSKÅP i ekfanér, 1960-tal.

Höjd 67 cm
Bredd 66 cm
Djup 15,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 67 cm
Bredd 66 cm
Djup 15,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 799