GLASFÖREMÅL, 6 delar, 1900-talets första hälft.

82164. GLASFÖREMÅL, 6 delar, 1900-talets första hälft.

Karaffer, kannor och skål.
Höjd ca 10-28 cm.

Större kanna och skål med nagg. Mindre kanna saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaffer, kannor och skål.
Höjd ca 10-28 cm.

Antal besök: 640