CHIFFONIER i mörk fanér (troligen alm). 1800-talets slut.

82163. CHIFFONIER i mörk fanér (troligen alm). 1800-talets slut.

Höjd 136 cm
Bredd 100 cm
Djup 49 cm
Dörrunderdel:
Höjd 60 cm
Bredd 47 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 136 cm
Bredd 100 cm
Djup 49 cm
Dörrunderdel:
Höjd 60 cm
Bredd 47 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 887