Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
JENS FÄNGE. Collage, färglitografi, signerad.
821571. JENS FÄNGE. Collage, färglitografi, signerad.
ca 49x35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 49x35 cm.
Kalmar Auktionsverk
319