LEKSAK, trä, Pluto, BRIO, 1900-talets mitt.

821523. LEKSAK, trä, Pluto, BRIO, 1900-talets mitt.

Längd ca 29 cm, höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 29 cm, höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 9 163