SALTKAR, KANNA och KRYDDRUSKA, tenn, sannolikt Tyskland, 1800-tal.

82141. SALTKAR, KANNA och KRYDDRUSKA, tenn, sannolikt Tyskland, 1800-tal.

Höjd ca 4-19 cm.

Bruksslitage. Kanna med buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4-19 cm.

Antal besök: 1 034