NÅL, 14 k guld med emaljdekor i form av morianhuvud med koralldetalj, tot vikt ca 4 g.

82113. NÅL, 14 k guld med emaljdekor i form av morianhuvud med koralldetalj, tot vikt ca 4 g.

Otydliga stämplar
Längd ca 8,5 cm.

Bruksslitage och skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydliga stämplar
Längd ca 8,5 cm.

Bruksslitage och skada.

Antal besök: 1 039