BROR ANGELIN. "Hanö från Listershuvud", akvarell, signerad och dat 35.

82099. BROR ANGELIN. "Hanö från Listershuvud", akvarell, signerad och dat 35.

Ca 24 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 24 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 122