SALONGSGRUPP, 6 delar, björk, 1940-tal.

82048. SALONGSGRUPP, 6 delar, björk, 1940-tal.

Soffa, 2 karmstolar, 2 stolar, bord.
Soffa, längd ca 125 cm.
Bordets diam. ca 79 cm.

Slitage, tyg med revmärken, fläckar. Skiva med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd ca 125 cm.
Bordets diam. ca 79 cm.

Antal besök: 701